Wyślij wiadomość
Qingzhou Jinhua Aluminum-Packaging Materials Factory
E-mail jhls158@163.com TEL: 13361559987
Dom
Dom
>
Sprawy
>
Qingzhou Jinhua Aluminum-Packaging Materials Factory latest company case about Na co należy zwrócić uwagę podczas montażu uszczelnienia
Wydarzenia
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Na co należy zwrócić uwagę podczas montażu uszczelnienia

2023-07-23

latest company case about Na co należy zwrócić uwagę podczas montażu uszczelnienia

Kiedy uszczelka jest instalowana, na co należy zwrócić uwagę, aby zapewnić lepszą instalację uszczelki, niech redaktor producenta uszczelki weźmie wszystkich do zrozumienia razem!

1. Przed instalacją należy dokładnie sprawdzić jakość obwodów, śrub, matiek i uszczelnień, dokładnie sprawdzić stan instalacji obwodów lub gniazd,i sprawdź, czy metalowa uszczelka spiralna ma wady, takie jak odchylenie, niewłaściwe otwarcie, otwarte usta i niewłaściwe otworzenie.

2Powierzchnia kołnierza lub pozycji uszczelniającej musi być czysta i uporządkowana, a pozostałości mechaniczne nie mogą przylegać do powierzchni uszczelniacza, śrub i zewnętrznych nitek.

3Nie można zainstalować uszczelniacza odpornego na olej bocznie, a siła powinna być równomierna.

4Podczas zaciskania maticy producent uszczelnienia grafitowego stosuje siłę równomiernie, a śruby należy zacisnąć symetrycznie i równomiernie w 2 do 3 razy, tak aby uszczelka była równomiernie naprężona.wydajność i właściwości.

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

13361559987
Park przemysłowy Shangjia, biuro podregionu Huanglou, miasto Qingzhou, prowincja Shandong
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas